Autocolant pentru laptop ochi de monstru înfricoșători
Referință: A49161Un design izbitor care prezintă o pereche de ochi sinistri ieșind dintr-o suprafață sfâșiată, însoțiți de gheare ascuțite. Această piesă vizuală captivantă transmite o atmosferă jucăușă, dar totodată înfricoșătoare, fiind perfectă pentru cei care apreciază un stil distractiv și ciudat.
Descoperiți un autocolant pentru laptop cu un design grafic captivant care îmbină elemente de groază cu o estetică modernă. Ochi de monstru înfricoșători privesc dintr-un fundal negru, iar ghearele pare că se pregătesc să sară asupra voastră, proiectând un sentiment de neliniște și mister. Aceasta este o alegere perfectă pentru cei care doresc să își personalizeze laptopul într-un mod inedit și memorabil!
de ce ar trebui folosit acest produs pentru decorare
Fiecare dintre noi își dorește un autocolant pentru laptop ochi de monstru înfricoșători care să reflecte personalitatea și stilul individual. Acest produs nu este doar un simplu accesoriu, ci o modalitate de a transforma un obiect obișnuit într-o piesă de artă unică. Prin utilizarea acestui autocolant, laptopul dvs. va deveni un punct de atracție, stârnind curiozitatea celor din jur și aducând un plus de originalitate în fiecare zi!
cum se aplică acest produs
Aplicarea autocolantului pentru laptop ochi de monstru înfricoșători este extrem de simplă! Tot ce trebuie să faceți este să curățați bine suprafața laptopului, să dezlipiți autocolantul și să-l poziționați cu atenție. Cu puțină răbdare și un pic de atenție la detalii, veți obține un rezultat spectaculos!
Grosime: Între 75–90 microni
Compoziție: 100% PVC
Rezistență la temperatură: -50°C până la 90°C
Realizat la comandă: Alege dimensiunea dorită, iar noi vom adapta designul corespunzător. Dacă dimensiunea dorită este mai mică decât cea minimă afișată pe site, contactează-ne prin telefon sau e-mail.
Complet personalizabil: Dacă dorești să modifici orice parte a designului, nu ezita să ne contactezi.
Pentru interior și exterior: Material impermeabil și rezistent la umiditate.
Suprafețe potrivite: Orice suprafață plană și netedă (pereți, mobilier, vehicule, ferestre etc.)
Suprafețe nepotrivite: Pereți aspri sau texturizați și materiale textile. (Dacă ai dubii, trimite-ne o fotografie a suprafeței pentru a confirma dacă este potrivită.)
Finisaje disponibile:
1. Semimat (satinat): Finisaj mat care previne reflexiile și oferă un aspect modern și elegant. Evidențiază delicat culorile și ascunde amprentele sau micile imperfecțiuni.
2. Translucid: Permite trecerea parțială a luminii fără a fi complet transparent, oferind intimitate fără a întuneca spațiul — ideal pentru ferestre sau separatoare.
3. Fluorescent: Culori vii și luminoase care se evidențiază sub lumină naturală sau artificială. Crește vizibilitatea și atrage atenția — perfect pentru semnalistică sau designuri decorative îndrăznețe.
4. Auriu și argintiu metalic: Finisaj strălucitor, reflectorizant, asemănător metalului. Adaugă o notă sofisticată și atrăgătoare — ideal pentru accente decorative sau logo-uri elegante.
Ușor de curățat: Se poate spăla cu apă și săpun delicat (evită detergenții puternici).
Racletă de aplicare: disponibilă pe site-ul nostru.
Imprimare ecologică: Autocolantele imprimate sunt realizate cu cerneluri ecologice HP.
Metode de plată 100% sigure: Card de credit, bančni prenos, ApplePay și Google Pay.
Autocolantele de dimensiune A4 sau mai mici sunt expediate în plicuri căptușite cu folie cu bule, pentru o protecție suplimentară.
Autocolantele cu design decupat sau părți separate sunt livrate cu hârtie de transfer, pentru a facilita aplicarea. Autocolantele dintr-o singură bucată sau cu forme simple nu includ hârtie de transfer, deoarece pot fi aplicate cu ușurință fără ea.
Vei avea nevoie de: O racletă sau un instrument similar (card de credit, carte de identitate) și o cârpă curată.
Conținut: Autocolantul și accesoriile în ambalaj protector, plus un autocolant mostră gratuit pentru testarea aderenței și aplicării. Dacă nu îl aplici imediat, păstrează autocolantul întins.
Pregătirea suprafeței: Suprafața trebuie să fie uscată, curată (fără praf, lichide sau pete), netedă și neporoasă. Pentru pereți se recomandă vopsea lavabilă. Așteaptă 4–6 săptămâni dacă peretele a fost vopsit recent. Curăță cu apă sau alcool — niciodată cu soluții pentru geamuri. Autocolantele tip tablă necesită o suprafață perfect netedă. Desfă și presează autocolantul la primire.
Pașii de aplicare (Suprafețe opace):
Desfă autocolantul și verifică dacă este complet.
Apasă ferm hârtia de transfer pe autocolant (mai ales pe detaliile mici).
Măsoară și poziționează pe perete.
Îndoaie aproximativ 5 cm din hârtia suport superioară.
Fixează partea superioară a autocolantului pe perete.
Îndepărtează hârtia suport și aplică autocolantul cu racleta din centru spre exterior.
Freacă din nou hârtia de transfer pentru o bună aderență.
Îndepărtează hârtia de transfer lent, la un unghi de 180°. (Unele autocolante nu includ hârtie de transfer.)
Aplicare pe sticlă (cu apă și săpun):
Pulverizează sticla cu un amestec de apă și săpun delicat (nu soluție pentru geamuri).
Șterge praful sau reziduurile.
Pulverizează din nou amestecul.
Aplică autocolantul (în această fază este repoziționabil) și îndepărtează excesul de lichid cu racleta.
Lasă să se usuce timp de 12–24 de ore. Dacă este inclusă hârtia de transfer, îndepărteaz-o după uscare.
Livrare expresă în termen de 72 de ore la adresa dvs. de domiciliu disponibil.